SAVO Proti plesniam Kúpelňa 500 ml

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€5,99
   
Kategória Proti plesniam a vlhkosti
 

SAVO Proti plesniam - Kúpelňa, dezinfekčný a bieliaci prípravok s rozprašovačom, na pravidelné upratovanie. Odstraňuje plieseň na okrajoch vane, umývadla, v sprchovacom kúte, alebo v špárach obkladov.

Povrch krásne vybieli a vydezinfikuje. Prípravok je mierne parfumovaný.

Vhodný pre keramiku, obkladačky, smalt, sklo, zrkadlá, plasty, silikón, gumu, nerez a chromové povrchy.

Zloženie: Dezinfekčná látka: chlórnan sodný 4,7 g/100 g, Menej ako 5 % bieliace činidlo na báze chlóru (chlórnan sodný), Neiónové povrchovo aktívne látky, Parfum

Použitie: Stlačte bezpečnostnú poistku a súčasne pootočte trysku rozprašovača do pracovnej polohy. Po použití postup zopakujte do polohy stop. Nastriekajte rovnomerne zo vzdialenosti 10-15 cm a vyhnite sa prílišnému navlhčeniu povrchu. Opustite miestnosť a nechajte pôsobiť 15-20 minút. Potom opláchnite ošetrené miesto vodou alebo prípravok nechajte zaschnúť. Pleseň pred postrekom neodstraňujte, aby nedošlo k rozptýleniu nebezpečných výtrusov. Pri silnom napadnutí postup v prípade potreby zopakujete až potom, keď prípravok opláchnete, alebo necháte zaschnúť. Prípravok najskôr vyskúšajte na malej ploche, aby bola zrejmá reakcia povrchu. Používajte iba v dobre vetraných priestoroch. Ak dôjde k akémukoľvek podráždeniu, prestaňte ihneď s používaním, opustite miestnosť a nechajte prípravok zaschnúť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: