Tip Zväčšiť
 

Ceresit Stop Vlhkosti 3v1 náhradné tablety s ovocnou vôňou 600 g

Neohodnotené
 

Prístroj Ceresit MIKRO účinne pohlcuje vlhkosť, je vhodný do malých priestorov a ponúka nový systém pohlcovania vlhkosti vo forme tabliet.

Dostupnosť Skladom
€9,60
   
Značka CERESIT
Kategória Prípravky proti vlhkosti
 

Prístroj Ceresit MIKRO účinne pohlcuje vlhkosť, je vhodný do malých priestorov a ponúka nový systém pohlcovania vlhkosti vo forme tabliet.

Vlastnosti a výhody Prístroja Ceresit MIKRO:

Náhradná tableta 3v1 je unikátna absorpčná tableta s trojitým účinkom vyrobená z ultraabsorpčných aktívnych kryštálikov. Aktívna zložka pohlcujúca pachy a voňavá zložka sa nachádzajú v modrej vrstve tablety. Vďaka tomu sú pachy a vlhkosť pohlcované rovnomerne počas celej trvanlivosti tablety 3v1.

- Trvanlivosť: trvanlivosť tablety je v miestnosti o rozlohe 25m3 cca 2 mesiace pri relatívnej vlhkosti vzduchu.

- Stop zápachu: Patentovaná technológia účinne neutralizuje pachy. Zápach neprekrýva, ale redukuje ho až o 70%.

- Okamžitý účinok: do 24hod. od zahájenia prístroja do prevádzky sa v zásobníku objavia prvé kvapky vody vďaka pôsobeniu ultraabsorpčných aktívnych kryštálikov. 

- Jemná ovocná vôňa príjemne osvieži domov.

Ceresit Stop Vlhkosti MIKRO funguje bez akejkoľvek energie. Tekutinu vylejte zo zásobníku po úplnom rozpustení tablety a vložte novú tabletu. Tableta Ceresit Stop Vlhkosti je univerzálna, môže byť použitá tiež v iných druhých pohlcovačoch.

Je vhodný pre malé priestory do 25m3, možno ho použiť v priestoroch ako je kúpeľňa, kuchyňa, spálňa, karavan a v priestoroch kde nie je dostatočná cirkulácia vzduchu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: