Akcia Tip Zväčšiť
 

CERESIT Stop Vlhkosti Aero 360, prístroj proti vlhkosti + tableta 450g

Neohodnotené
 

Zaisťuje vysoký účinok pohlcovania vlhkosti a neutralizáciu pachu.

Dostupnosť Skladom
€18,60
   
Značka CERESIT
Kategória Prípravky proti vlhkosti
 

Spoločnosť Henkel prináša nový revolučný systém na optimalizáciu vzdušnej vlhkosti prostredníctvom 360° cirkulácie vzduchu. Zaisťuje vysoký účinok pohlcovania vlhkosti a neutralizáciu pachu.

Unikátna 360° cirkulácia vzduchu Systém Aero 360° funguje na fyzikálnom princípe - čím je väčší kontakt tablety so vzduchom, tým väčší je jej absorbčný účinok.

Aerodynamický tvar prístroja má unikátny 360°vzdušný otvor na prúdenie vzduchu, ktorý umožňuje cirkuláciu vzduchu okolo a aj cez tabletu. Ultraabsorbčné tablety majú členitý tvar, vďaka ktorému je kontaktná plocha tablety so vzduchom väčšia, a tým sa zvyšuje účinnosť pohlcovania.

Nadmerná vlhkosť vytvára prianivé podmienky pre výskyt roztočov a pliesní a zvyšuje riziko alergií. Pohlcovače Ceresit Stop vlhkosti Aero 360° pohlcujú nadmernú vlhkosť a tým pomáhajú zabrániť vzniku a rastu pliesní, predchádzať alergiám, astmatickým prejavom, upchanému nosu, podráždeniu kože a ekzémom.

Vlastnosti a výhody Prístroja Ceresit na 1 tabletu:

Náhradná tableta Aero 360° je unikátna absorpčná tableta, ktorá pohlcuje nadmernú vlhkosť a neutralizuje pachy. Je vyrobená z ultraabsorbčných aktívnych kryštálikov, ktoré zabezpečia optimálnu vlhkosti v miestnosti. Zápach neprekrýva, ale redukuje ho až o 70%. Aktívna zložka pohlcujúca pachy sa nachádza v modrej vrstve tablety. Vďaka nej sa pachy pohlcujú počas celej doby trvanlivosti tablety.

- Trvanlivosť: trvanlivosť tablety je v miestnosti 50m3 cca 3 mesiace, v závislosti od relatívnej vlhkosti vzduchu a teploty v miestnosti.

- Univerzálnosť: tablety sú vhodné do väčšiny pohlcovačov vlhkosti.

- Okamžitý účinok: k absorbcii vlhkosti a neutralizácii zápachu dochádza okamžite a vlhkosť v miestnosti sa ihneď začína meniť na roztok v zásobníku pohlcovača.

Ceresit Stop Vlhkosti funguje bez akejkoľvek energie. Do niekoľko hodín od zavedenia prístroja do prevádzky sa v zásobníku objavia prvé kvapky vody. Tableta používaním postupne zmenšuje svoj objem a keď celá zmizne, je nutné vložiť novú. Tekutinu vylejte zo zásobníka po úplnom rozpustení tablety.

Balenie obsahuje prístroj Ceresit pre jednu tabletu 450g + 1ks tablety. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: