Tip Zväčšiť
 

Ceresit Stop Vlhkosti PEARL, pohlcovač vlhkosti 1 ks

Neohodnotené
 

Prístroj Ceresit MIKRO účinne pohlcuje vlhkosť, je vhodný do malých priestorov a ponúka nový systém pohlcovania vlhkosti vo forme tabliet.

Dostupnosť Skladom
€11,75
   
Značka CERESIT
Kategória Prípravky proti vlhkosti
 

Prístroj Ceresit MIKRO účinne pohlcuje vlhkosť, je vhodný do malých priestorov a ponúka nový systém pohlcovania vlhkosti vo forme tabliet.

Vlastnosti a výhody Prístroja Ceresit MIKRO: - Náhradná tableta 2v1 je unikátna absorpčná tableta s dvojitým účinkom vyrobená z ultraabsorpčných aktívnych kryštálikov. Modrá časť účinne redukuje pachy a biela časť pohlcuje nadmernú vzdušnú vlhkosť.

- Trvanlivosť: trvanlivosť tablety je v miestnosti o rozlohe 10m2 cca 2 mesiace pri relatívnej vlhkosti vzduchu nad 65%

- Okamžitý účinok: do 24hod. od zahájenia prístroja do prevádzky sa v zásobníku objaví prvé kvapky vody vďaka pôsobeniu ultraabsorpčných aktívnych kryštálikov.

Ceresit Stop Vlhkosti MIKRO funguje bez akejkoľvek energie. Tekutinu vylejte zo zásobníku po úplnom rozpustení tablety a vložte novú tabletu. Tableta Ceresit Stop Vlhkosti je univerzálna, môže byť použitá tiež v iných druhých pohlcovačoch. Je vhodný pre malé priestory do 10m2, možno ho použiť v priestoroch ako je kúpeľňa, kuchyňa, spálňa, karavan a v priestoroch kde nie je dostatočná cirkulácia vzduchu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: