Domestos Extended Power Lavander tekutý dezinfekčný a čistiaci prípravok 750ml

Neohodnotené
 

Domestos tekutý čistiaci a dezinfekčný prostriedok je určený na čistenie a dezinfekciu silne znečistených miest, a najmä tam, kde sa môžu vyskytovať nebezpečné baktérie, vírusy a plesne.

Dostupnosť Skladom
€2,99
   
Značka Domestos
Kategória Čistiace prípravky
 

Domestos Extended Power Lavander tekutý dezinfekčný a čistiaci prípravok 750ml

Zatočte s baktériami a plesňami vďaka čistiacemu prostriedku Domestos Extended. Tento tekutý čistiaci prípravok zbaví vašu domácnosť silne znečistených miest, ktoré dokonale vydezinfikuje. Prípravok zabíja 99,9 % baktérií a vírusov. Univerzálny Domestos môžete použiť v celej domácnosti, a to ako v neriedenom stave, tak aj riedenom s vodou. Riedený Domestos si poradí so špinou na obkladačkách, umývadlách,pracovných plochách alebo pri bielení bielizne. Ako neriedený je ideálny na dezinfekciu toalety, odtoku vane alebo kuchynského drezu. Zároveň ide o zástupcu novej generácie prostriedkov s aktívnymi molekulami, ktoré zabraňujú usadzovaniu vodného kameňa a odstraňuje nežiaduce škvrny. Dokáže aj pod vodnou hladinou priľnúť k povrchu a robiť svoju prácu na 100 %. Domestos Extended zbaví váš domov bacilov na dlhú dobu a zanechá posebe sviežu vôňu levandule.

Kľúčové vlastnosti čistiaceho prostriedku DOMESTOS Extended Power Lavander

  • Univerzálny tekutý čistič DOMESTOS je určený pre celú domácnosť
  • DOMESTOS Extended zabíja 99,9 % baktérií a vírusov
  • Dezinfekčný prostriedok odstraňuje baktérie, plesne a silné znečistenie
  • Vďaka aktívnym molekulám dokáže prípravok odstrániť vodný kameň a škvrny
  • Domestos Extended efektívne účinkuje aj pod vodou
  • Čistiaci prostriedok je možné použiť ako neriedený, tak aj riedený s vodou
  • Domestos má extra hustú konzistenciu
  • Prostriedok s levanduľovou vôňou

Jednoduchá príprava a rýchle použitie

Neriedený Domestos ako intenzívna dezinfekcia
Na záchodové misy a toalety aplikujte pod okraj a nechajte pôsobiť 30 minút k zničeniu baktérií, vírusov, húb a spór. Pre dlhodobú ochranu proti vodnému kameňu a mikroogranizmom používajte prípravok raz denne.
Na dezinfekciu a odstránenie nepríjemného zápachu v kuchyni či kúpeľne nalejte Domesotos do odtoku a nechajte 30 minút pôsobiť. Potom dôkladneopláchnite.
Na umývadlá nalejte do odtoku a prepadu a nechajte opäť 30 minút pôsobiť, potom dôkladne opláchnite.

Riedený Domestos ako účinná dezinfekcia
Na podlahy a pracovné plochy pridajte 180 ml prípravku do 5 l vody. Nie je potom potrebné oplachovať. Na podlahy nepoužívajte prostriedok neriedený.

Riedený Domestos na bielenie bielizne
Pridajte 20 ml prípravku do 5 l vody a namočte bielizeň cez noc, potom dôkladne vyplákajte. Vždy používajte plastovú nádobu.

Zloženie:
Dezinfekčná látka: chlórnan sodný 4,5 g/100 g. Menej ako 5 % bieliace činidlá na báze chlóru (chlórnan sodný), neiónové povrchovo aktívne látky, mydlo, parfum.

Upozornenie:
Domestos nepoužívajte na pokované alebo smaltové povrchy, ani neriedený na podlahy. Nepoužívajte na vlnu, farebnú bielizeň, hodváb, syntetické tkaniny alebo kožu či odevy so špeciálnou úpravou. Vždy dbajte na pokyny výrobcu tkaniny. Pri rozliatí postihnuté miesto utrite a opláchnite čistou vodou. Po použití si umyte ruky. Nepoužívajte spoločne s inými výrobkami. Môže uvoľňovať nebezpečnéplyny (chlór).

Varovanie:
Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí. Veľmi toxický pre vodné organizmy. Môže byť korozívny pre kovy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte len v pôvodnom balení. Používajte ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/tvárový štít. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Obsahuje chlórnan sodný; hydroxid sodný; alkyl (dimetyl) amíny (alkyl odvodený od mastných kyselínkokosového oleja).

Při zasiahnutí očí: Niekoľko minút opatrne vyplachujte oči vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM/lekára.

Pri kontakte s kožou (alebo vlasmi): Všetky kontaminované časti odevu okamžite vyzlečte. Opláchnite kožu vodou.

Pri podráždení kože: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: