Domestos Extended Power Pink tekutý dezinfekčný a čistiaci prípravok 750ml

Neohodnotené
 

Domestos tekutý čistiaci a dezinfekčný prostriedok je určený na čistenie a dezinfekciu silne znečistených miest, a najmä tam, kde sa môžu vyskytovať nebezpečné baktérie, vírusy a plesne.

Dostupnosť Skladom
€2,99
   
Značka Domestos
Kategória Čistiace prípravky
 

Domestos Extended Power Pink tekutý dezinfekčný a čistiaci prípravok 750ml

Zabíja 99,9% baktérií a vírusov.
Zatočte s baktériami a plesňami s pomocou Domestos Extended. Tento tekutý čistiaci prípravok zbaví vašu domácnosť silne znečistených miest, ktoré dokonale vydezinfikuje. Univerzálny Domestos môžete použiť v celej domácnosti, a to ako v neriedenom stave, tak aj riedený s vodou. Riedený Domestos si poradí so špinou na obkladačkách, umývadlách, pracovných plochách alebo pri bielení bielizne. Ako neriedený je ideálny na dezinfekciu toalety, odtoku vane alebo kuchynského drezu. Zároveň ide o zástupcu novej generácie prostriedkov s aktívnymi molekulami, ktoré zabraňujú usadzovaniu vodného kameňa a odstraňujú nežiaduce škvrny. Dokáže aj pod vodnou hladinou priľnúť k povrchu a robiť svoju prácu na 100 %. Domestos zbaví váš domov bacilov na dlhú dobu a zanechá po sebe sviežu vôňu jarných kvetov.

Kľúčové vlastnosti čistiaceho prostriedku Domestos Extended Pink, 750 ml

  • Zabíja 99,9% baktérií a vírusov.
  • Univerzálny tekutý čistič určený na celú domácnosť
  • Dezinfekčný prostriedok odstraňuje baktérie, plesne a silné znečistenie
  • Vďaka aktívnym molekulám dokáže prípravok odstrániť vodný kameň a škvrny
  • Domestos Extended efektívne účinkuje aj pod vodou
  • Čistiaci prostriedok je možné použiť ako neriedený, tak aj riedený s vodou
  • Domestos má extra hustú konzistenciu
  • Prostriedok vonia sviežimi jarnými kvetmi

Jednoduchá príprava a rýchle použitie

Neriedený Domestos ako intenzívna dezinfekcia
Na záchodové misy a toalety aplikujte pod okraj a nechajte pôsobiť 30 minút na zničenie baktérií, vírusov, húb a spór. Na dlhodobú ochranu proti vodnému kameňu a mikroogranizmom používajte prípravok raz denne.
Na dezinfekciu a ochranu, na dezinfekciu a odstránenie nepríjemného zápachu v kuchyni či kúpeľni nalejte Domesotos do odtoku a nechajte 30 minút pôsobiť. Potom dôkladne opláchnite.
Na umývadlá nalejte do odtoku a prepadu a nechajte opäť 30 minút pôsobiť, potom dôkladne opláchnite.

Riedený Domestos ako účinná dezinfekcia
Na podlahy a pracovné plochy pridajte 180 ml prípravku do 5 l vody. Nie je potom potrebné oplachovať. Na podlahy nepoužívajte prostriedok neriedený.

Riedený Domestos na bielenie bielizne
Pridajte 20 ml prípravku do 5 l vody a namočte bielizeň cez noc, potom dôkladne vyplákajte. Vždy používajte plastovú nádobu.

Upozornenie:
Domestos nepoužívajte na pokované alebo smaltové povrchy, ani neriedený na podlahy. Nepoužívajte na vlnu, farebnú bielizeň, hodváb, syntetické tkaniny alebo kožu alebo odevy so špeciálnou úpravou. Vždy dbajte pokynov výrobcu tkaniny. Pri rozliatí postihnuté miesto utrite a opláchnite čistou vodou. Po použití si umyte ruky.

Zloženie:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: