Indulona SOS Ochranný dezinfekčný krém na ruky 85 ml

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€2,45
   
Značka Indulona
Kategória Prípravky na starostlivosť o ruky a nechty
 

Indulona SOS ochranná / dezinfekčná je reštitučný krém vytvárajúci na pokožke ochranný silikónový film a súčasne pomocou dezinfekčnej zložky zabraňujúci mikrobionálnej kontaminácii. Dobre sa rozotiera, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva na pokožke pocit mastnoty.

Oblasť použitia: Krém je určený na pravidelné ošetrovanie pokožky po častom umývaní a tam, kde vznikajú drobné poranenia kože, ako aj pri prácach s možnou mikrobionálnou kontamináciou.

Je odporúčaný najmä pri práci v zdravotníctve, veterinárnej službe, v mäsopriemysle, v poľnohospodárstve (najmä v živočíšnej výrobe), v hygienických službách ( asanácia, kozmetici, kaderníci, holiči, pedikéri. maséri ...)v potravinárstve, pohostinstve, pri údržbárskych, hospodárskych, záhradníckych a domácich prácach.

Chráni pokožku pred bakteriálnou a plesňovou infekciou – odreniny, praskliny kože, zaparenie a riziko vzniku plesňových ochoreniami ( gumové rukavice, gumová obuv,..)

Spôsob použitia: Krém naneste v primeranej vrstve na čistú pokožku, dobre rozotrite a nechajte vstrebať. Ošetrenie môžete opakovať viackrát denne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: