KRYSTAL sanan klasik 1l

Neohodnotené
 

Krystal Sanan je dezinfekčný prípravok s obsahom chlóru, ktorý spoľahlivo likviduje baktérie, riasy, nižšie huby a vírusy. Odstraňuje pachy, odfarbuje a bieli textílie.

Dostupnosť Skladom
€2,69
   
Značka Krystal
Kategória Čistiace prostriedky
 

Krystal Sanan je dezinfekčný prípravok s obsahom chlóru, ktorý spoľahlivo likviduje baktérie, riasy, nižšie huby a vírusy. Odstraňuje pachy, odfarbuje a bieli textílie.

  • Silne bieliace schopnosti
  • dezinfekcia s deklarovanou účinnosťou
  • pre potravinárstvo, zdravotníctvo, poľnohospodárstvo, alebo domáce použitie
  • baktericídne = baktérie G+ a G- vrátane TBC
  • fungicídne = väčšina mikroskopických húb
  • virocídne = HBV, HIV, rotavirusy
  • vhodný pre dezinfekciu veľmi namáhaných plôch
  • odstraňuje mastnotu, zažranú špinu a škvrny

Návod na použitie: Pre bielenie bielizne pripravte roztok z 0,3 litru Sananu a 40 litrov vody. Bielizeň potom dôkladne vypláchajte v čistej vode. Na čistenie a dezinfekciu podláh (účinok baktericídny), nábytku, kuchynského a hygienického náradia je vhodný roztok 1L Sananu a 10L vody. Nechajte pôsobiť najmenej 10 min. Na likvidáciu rias (účinok fungicídny) v bazénoch dávkujte 25 ml/m3 v týždenných intervaloch, pri štarte dávkujte 50 ml/m3. Pre otvorené kúpalisko dávkujte dvojnásobne. Na likvidáciu plesní a mikroskopických vláknitých húb (účinok fungicídny) pripravte roztok 1L Sananu a 10L vlažnej vody. Nechajte pôsobiť najmenej 15 min. Pre plošnú dezinfekciu v potravinárstve a poľnohospodárskych prevádzkach (účinok baktericídny) pripravte 1L Sananu a 10L vlažnej vody. Pre razantnejší a rýchlejší účinok odporúčame teplotu kúpeľa 45°C – 60°C. Na dezinfikovanom povrchu nechajte pôsobiť najmenej 60 min. Pre dezinfekciu škodcov (účinok baktericídny), napr. psov a mačiek, pripravte roztok 0,1L na 10L teplej vody. Nechajte pôsobiť najmenej 60 min. Pre zvýšenie dezinfekčného účinku odporúčame z plôch a predmetov, odstrániť organické nečistoty a tieto plochy a predmety umyť roztokom s obsahom detergentov, napr. Krystal na podlahy alebo Krystal na riad.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: