o.b. tampóny ExtraProtect Normal 16 ks

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€4,69
   
Značka o.b.
Kategória Tampóny
 

o.b.® ExtraProtect Normal tampóny, pre strednú až silnú menštruáciu, so SilkTouch® krídelkami a DynamicFitTM technológiou, mimoriadna ochrana proti pretečeniu* a úniku tekutiny okolo tampónu v priebehu dňa aj v noci.
NOVINKA: Tampóny o.b.® Extra Protect Normal kombinujú dve hlavné technologie. SilkTouch® krídelká pre extra ochranu a technológiu Dynamic FitTM pre až 100% ochranu pred únikom tekutiny* pre pocit čistoty a ochrany vo dne alebo v noci:
• Krídelká pre extra ochranu sa jemne rozvinú, aby zachytili tekutinu, ktorú by bežné tampóny zachytiť nemuseli
• Unikátna technológia Dynamic Fit™ so zámkovými drážkami pomáha účinne odviesť tekutinu do absorpčného jadra
• Jadro tampónu je 100% rastlinného pôvodu
Všetky tampóny o.b.® sú BEZ pridaných chemických škodlivín**, nebielené chlórom, neparfumované a gynekologicky testované.
Tampóny o.b.® ExtraProtect boli vyvinuté pre dni silnejšieho krvácania a sú obzvlášť vhodné, keď už bežný tampón nestačí. o.b.® ExtraProtect Normal odporúčame pre strednú až silnú menštruáciu.
V našom hlavnom výrobnom závode vo Wuppertale využívame energiu zo 100 % obnoviteľných zdrojov. Krabička je min. zo 75 % vyrobená z recyklovaného papiera, je plne recyklovateľná a potlačená atramentom na rastlinnej báze, ktorý je šetrnejší k životnému prostrediu.
Značka o.b.® už viac ako 70 rokov prináša ženám spoľahlivú a diskrétnu ochranu. Pretože na tom, čo je vo vnútri, záleží.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: