Profi Mop bavlna fixový(s uškami), s farebným značením, 50cm

Neohodnotené
 

Fixový(flipprový) bavlnený mop je vysokokvalitný bavlnený mop so šírkou 50 cm a uškami po stranách pre uchytenie na fixový držiak mopu.

Dostupnosť Skladom
€2,99
   
Kategória Metly, mopy
 

Fixový(flipprový) bavlnený mop je vysokokvalitný bavlnený mop so šírkou 50 cm a uškami po stranách pre uchytenie na fixový držiak mopu. Jednotlivé vlákna bavlny sú na zadnej strane navzájom prepletené kvôli dlhšej životnosti mopu. Mopová časť je uchytená polyesterovou priadzou s vysokou trvanlivosťou. Na zvýšenie odolnosti polyesterovej spodnej textílie a vreciek sa používa ešte polyesterová stuha na zadnej strane, ktorú je možné farebne rozlíšiť aby mohol byť využívaný i v systéme HACCP. Tento bavlnený slučkový mop možno prať až 200 krát pri 95 ° C. Po prvom praní priadza výrazne zväčší svoj objem, čo zabezpečí účinnejšie umývanie a odstraňovanie nečistôt z podláh. Používa sa prevažne na mokré čistenie.
Tento mop je kompatibilný pre všetky typy plastových fixových držiakov.
Mop má na opačnej časti farebné prúžky, ktorými sa rozlišuje prostredie kde sa má s ním umývať ako, napr. jednotlivé oddelenia v nemocniciach, potravinárstve a iných...
Bavlnený mop sa používa na umývanie podlahy, ako napr. prírodný a umelý kameň (dlažba), linoleum, guma atď.
Parametre:
Rozmery: 50 cm
Materiál: Bavlna
Farba: Farebné značenie
Uchytenie: FLIPPER (uška na úchyt)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: