SAVO Bazén Chlórové tablety Maxi, pre celosezónnu dezinfekciu a údržbu bazénovej vody 0,9kg

Neohodnotené
 


Tablety slúžia k udržovaniu stabilnej hladiny voľného chlóru pri vyhovujúcej kvalite vody, rozpúšťajú sa postupne a zároveň sa voľný chlór odbúrava. 

Dostupnosť Skladom
€16
   
Značka Unilever
Kategória Bazénová chémia
 
- Priebežná dezinfekcia a údržba bazénovej vody
- Celosezónne použitie
- Eliminuje rast rias
- Mikrobiologická kontrola
 
Pred použitím
Pred prvým použitím chlórových tabliet (po napustení bazéna) vykonajte vždy preventívne ošetrenie vody prípravkom SAVO Chlór Šok, upravte hodnotu pH bazénovej vody prípravkami SAVO pH+ alebo SAVO pH- na 7,1 - 7,5. 
Pre správne používanie prípravku je nevyhnutné používať testovaciu súpravu na meranie hodnoty pH a aktívneho chlóru v bazénovej vode.

Ak je voda už vyčistená, udržujte hladinu voľného chlóru v rozmedzí 0,3 - 0,5 mg/l. 
 
Dávkovanie
Pridávajte každých 6 - 8 dní 1 – 2 tablety na 20 – 30 m3 vody. Presnú dávku prispôsobte podľa teploty vody a obsahu aktívneho chlóru v bazénovej vode.

Tablety slúžia k udržovaniu stabilnej hladiny voľného chlóru pri vyhovujúcej kvalite vody, rozpúšťajú sa postupne a zároveň sa voľný chlór odbúrava. Potreba chlóru pre zaistenie optimálneho množstva aktívneho chlóru vo vode sa bude meniť v závislosti od teploty vzduchu a vody, počtu kúpajúcich, frekvencie a intenzity dažďov a búrok.
NIKDY NEVHADZUJTE PRÍPRAVOK PRIAMO DO BAZÉNA! Používajte ochranné rukavice a okuliare, prípravok dávkujte vždy do pripravenejvody a nie naopak. Nikdy nemiešajte s inými prípravkami. Skladujte vždy v uzavretej nádobe na suchom a pred priamym slnečným svetlomchránenom mieste pri teplotách 5 - 25 ° C a mimo dosahu detí. Pri práci s prípravkom nefajčite, nejedzte a nepite.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: