Novinka Zväčšiť
 

SWIFFER náhradné čistiace obrúsky na podlahu suché 18 ks

Neohodnotené
 
  • Prachovky na podlahu SWIFFER sa používajú s násadou Sweeper na zachytenie nečistôt, prachu a vlasov z akéhokoľvek druhu podláh.
Dostupnosť Skladom
€3,85
   
Kategória Čistiace prostriedky
 

Prachovky na podlahu SWIFFER sa používajú s násadou Sweeper na zachytenie nečistôt, prachu a vlasov z akéhokoľvek druhu podláh. Sú trikrát účinnejšie než tradičný zmeták. Môžete ich použiť aj ako doplnok k vysávaču na zachytenie nevysatého jemného prachu, alebo ako pomôcku na rýchle čistenie medzi dôkladnými upratovaniami. Ako? Prečo? Prachovky majú elektrostatický účinok, ktorý v kombinácii s ich pevnosťou a špecifickým vzorom umožňuje zachytenie všetkého prachu. Vďaka prachovkám SWIFFER bude upratovanie rýchlejšie a jednoduchšie než kedykoľvek predtým.

  • Na zachytenie nečistôt, prachu a vlasov z akéhokoľvek druhu podláh
  • Prachovky SWIFFER zachytia 3× viac nečistôt než tradičný zmeták
  • Elektrostatický účinok a špecifický vzor na zachytenie všetkého prachu
  • Určené pre praktický mop SWIFFER Sweeper s 360° otočnou hlavicou
  • Môžete ich používať na všetky tvrdé povrchy

Prachovky na dokonalé upratovanie mopom SWIFFER Sweeper:

Mop SWIFFER Sweeper má 360° otočnú hlavicu, vďaka ktorej môžete vyčistiť všetky miesta, dokonca aj tie ťažko prístupné (pod chladničkou, rúrou a umývačkou riadu, pod posteľou, alebo gaučom) alebo v rohoch, kam sa bežné metly a mopy zvyčajne nedostanú. Skvelé.

 Tipy pre vás: Prachovky SWIFFER môžete používať na všetky tvrdé povrchy, ako napríklad na voskované a nevoskované linoleum, vinyl, dlažbu a drevené podlahy s upraveným povrchom. Sú obzvlášť vhodné na odstraňovanie chlpov z neustále pĺznucich domácich maznáčikov a pre osoby trpiace alergiou na prach.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: