Novinka Zväčšiť
  • 1 z 5
 

SWIFFER XXL Duster Kit teleskopická rukoväť + prachovka 2 ks, sada

Neohodnotené
 

Dajte zbohom prachu, nečistotám, vlasom a zvieracím chlpom. Swiffer XXL prachovka je nástroj na zachytenie a uzamknutie prachu, vlasov, zvieracích chlpov a alergénov z roztočov, ale aj z mačiek a psov z povrchov vďaka tisícom našuchraných vlákien s jemnou povrchovou úpravou.

Dostupnosť Skladom
€8,59
   
Značka SWIFFER
Kategória Pomôcky na upratovanie
 

* dosah rukoväte 90 cm

Zachytáva a uzamkne až trikrát viac prachu, vlasov a zvieracích chlpov ako páperová prachovka. Tisícky našuchraných vlákien zachytia a uzamknú prach, vlasy a zvieracie chlpy, ktoré by páperové prachovky šírili dookola. Fungujú prakticky na všetky suché povrchy a nezanechávajú žiadne zvyšky. Ergonomická rukoväť sa dá vysúvať na 90 cm a dokonale padne do vašej ruky.

Fungujú prakticky na všetky suché povrchy a nezanechávajú žiadne zvyšky. Náhradné prachovky sú vyrobené z 33 % recyklovaných syntetických vlákien.

Dajte zbohom prachu, nečistotám, vlasom a zvieracím chlpom. Swiffer XXL prachovka je nástroj na zachytenie a uzamknutie prachu, vlasov, zvieracích chlpov a alergénov z roztočov, ale aj z mačiek a psov z povrchov vďaka tisícom našuchraných vlákien s jemnou povrchovou úpravou. Swiffer XXL prachovka sa dá vysúvať až na 90 cm a dosiahne do vysokých, nízkych aj úzkych miest, vďaka čomu čistí dôkladnejšie ako iné prachovky. Teleskopická prachovka má otočnú hlavicu, ktorú je možné prispôsobiť a zablokovať do štyroch rôznych polôh na čistenie rohových povrchov, ako je drevo, nábytok, rohy skrine, podlahové lišty. Dostane sa aj do tých najťažšie prístupných priestorov, ako radiátory, žalúzie, prístrojové dosky v aute alebo elektronika.

Prachovky Swiffer majú jedinečné vlákna, ktoré prispôsobujú svoj tvar tak, aby sa dostali do kútov aj do škár, aby ste sa zbavili prachu, vlasov a zvieracích chlpov na prakticky akomkoľvek povrchu bez toho, aby sa šírili po vašej domácnosti.

Užitočné tipy: sú vhodné, ak máte alergiu na prach, ale aj na zachytenie zvieracích chlpov, pretože väčšina zvierat pĺzne neustále. Fungujú tak dobre, že možno začnete mať radi utieranie prachu. Náhradné prachovky Swiffer používajte s rukoväťou prachovky Swiffer.

  • 1 rukoväť XXL
  • 2 prachovkové násady

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: