Tekutý čistič odpadov IO STURAFORTE Hydroxid sodný

Neohodnotené
 

KVAPALNÝ ČISTIČ ODPADOV

Dostupnosť Skladom
€5,29
   
Značka IO
Kategória Čističe sifónov, potrubí
 

NOVÝ KVAPALNÝ ČISTIČ ODPADOV

Vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu je čistič odpadov STURA FACILE Hydroxid sodný 30% extrémne účinný pri odstraňovaní všetkých organických aj inertných upchávok odtoku, ako sú zvyšky mastnoty, mydiel, vlasov či papiera. V krátkej dobe pôsobí efektívne a do hĺbky v drezoch, sprchách, umývadlách aj toaletách.

POKYNY NA POUŽITIE: Nepoužívajte zvon. Nemiešajte s kyselinami, bielidlami alebo inými čistiacimi prostriedkami. Pred použitím noste vhodný ochranný odev a chráňte odhalenú kožu.

NOVÁ RECEPTÚRA: NEMIEŠAJTE SO STARÝM PRODUKTOM (ŽLTÁ FĽAŠA). 

Jedna fľaša obsahuje približne 6 dávok (1 dávka = 165 ml).

Ako používať: opatrne odskrutkujte viečko. V prípade čistenia čiastočne upchatého odpadu nalejte 1 alebo 2 dávky produktu priamo do odpadu, a to aj v prítomnosti stojatej vody, počkajte asi 2 hodiny a potom zalejte teplou vodou (nie vriacou). 
Pri čistení úplne upchatého odpadu nalejte asi polovicu fľaše a počkajte 3 – 4 hodiny, potom zalejte teplou vodou. Ak je to potrebné, aplikáciu opakujte, príp. aj s pridaním jednej alebo dvoch dávok navyše. Medzi aplikáciami počkajte aspoň 30 minút a po každej aplikácii nezabudnite odpad prepláchnuť vodou. Pri čakaní nezostávajte v okolí odtoku vody: reakcia môže vytvárať teplo. Po použití produktu nádobu opatrne zatvorte.

Zamedzte kontaktu s kyselinami a s kovmi, najmä s hliníkom, cínom, olovom a zlatými povrchmi. V prípade smaltovaných povrchov, víriviek alebo farebných povrchov overte vopred na skrytom mieste pevnosť farbeného alebo smaltovaného povrchu. Pri čistení odtokov malých rozmerov použite polovicu odporúčanej dávky. 

Pri použití je nevyhnutné dodržať návod uvedený na etikete!

Pri nedodržaní postupu podľa návodu na etikete hrozí uvoľnenie nadmerného množstva tepla a môže tak dôjsť k poškodeniu odpadu alebo jeho okolia.

Predaj len osobám nad 18 rokov!

NEBEZPEČENSTVO

H290 Môže byť korozívna pre kovy.

H314 Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: