Sidolux ochrana a lesk na náhrobky 250ml + Sidolux čistiace mlieko na náhrobky 330ml

Neohodnotené
 

SIDOLUX čistiace mlieko na náhrobky 330ml  - Prostriedok Sidolux je určený na hĺbkové čistenie náhrobkov a iných povrchov z kameňa, mramoru a teracca.

Dostupnosť Skladom
€4,52
   
Značka Sidolux
Kategória Čistiace prostriedky
 

SIDOLUX čistiace mlieko na náhrobky 330ml  - Prostriedok Sidolux je určený na hĺbkové čistenie náhrobkov a iných povrchov z kameňa, mramoru a teracca. Dôkladne odstraňuje nečistoty po parafíne, sadziach, patine a iné nečistoty. Odstaňuje mach, trávu,hrdzu a iné nečistoty.

Návod na použitie: Pred použitím pretrepať! 

1. plastovou škrabkou odstrániť z povrchu zaschnutý parafín, mach a pod. 

2. vlhkou utierkou alebo kartáčom umyjeme SIDOLUXom čistený povrch. Následne spláchneme vodou a necháme vyschnúť. Povrch náhrobku doporučujeme po vyčistení zabezpečiť SIDOLUX ochranným leskom na náhrobné kamene.

Zloženie: menej ako 5% neiónové povrchovo aktívne látky, parfumy. Uchovávajte mimo dosahu detí. 

SIDOLUX ochrana a lesk na náhrobky 250ml - Prostriedok Sidolux je určený na ochranu a ošetrenie náhrobkov a iných povrchov z kameňa, mramoru a teracca. Dáva novým povrchom jemný lesk, starším povrchom vráti svieži vzhľad.

Návod na použitie:

1. očistite povrch náhrobného kameňa prostriedkom SIDOLUX čistiace mlieko.

2. na suchý a savý povrch rovnomerne nanesieme SIDOLUX mäkkou utierkou alebo štetcom a necháme vyschnúť. Prostriedok aplijujeme na celý povrch. K dosiahnutiu vysokého lesku je nutné aplikovať 2-3 vrstvy. Každú ďalšiu vrstvu aplijujeme až po celkovom vyschnutí predchádzajúcej vrstvy. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: